SONWORK

84-240 Reda, Brzozowa 30A
Tel.: 508209225
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkolenia

Art. 2373 § 1. Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. § 2. Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie.

Szkolenie BHP w Polsce jest obowiązkiem każdego pracodawcy.

Firma SONWORK oferuje profesjonalne usługi w zakresie szkoleń BHP. Oferujemy szeroki zakres szkoleń otwartych i zamkniętych. Na życzenie Klienta organizujemy kursy wyjazdowe w atrakcyjnych Polskich miejscowościach, oczywiście przeprowadzamy szkolenia również u Klienta.

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani specjaliści, gwarantują wysoki poziom szkoleń w przyjaznej atmosferze. Do każdej szkolonej grupy podchodzimy indywidualnie, uwzględniając opinie i potrzeby naszych Klientów.

Profesjonalnie i przystępnie prowadzone wykłady zachęcają Twoich pracowników do wdrażania zdobytej wiedzy w miejscu pracy.

Szkolenie wstępne ogólne dla nowo przyjętych pracowników, przeprowadzane przed podjęciem pracy przez pracownika.

Szkolenie stanowiskowe dla nowo przyjętych pracowników, przeprowadzane w pierwszym dniu pracy.

Szkolenia okresowe pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami, innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych dla pracowników na stanowiskach robotniczych dla pracowników na stanowiskach administracyjno - biurowych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem